Metody dostarczania produktów V-TAC

Led Europe ma podpisane umowy z głównymi firmami transportowymi, aby zaoferować klientom i partnerom szybką, wydajną i tanią dostawę do każdego miejsca docelowego w Polsce i Europie. Oferujemy szybką dostawę door-to door: drogą lotniczą do największych portów lotniczych w każdym kraju, drogami lądowymi, zarówno przez firmy kurierskie, jak i własnym transportem drogowym.

Wszystkie produkty odpowiednio pakujemy i zabezpieczamy.

Zamówienia mogą być podzielone na wiele paczek.

* Gdy towar zostanie dostarczony, należy sprawdzić jego zawartość z dokumentem dostawy i upewnić się, że nie ma uszkodzeń transportowych. Jeśli zawartość nie jest prawidłowa lub nastąpiło uszkodzenie transportowe, należy to odnotować w dowodzie dostawy i jak najszybciej poinformować Led Europe.

Zamówienia handlowe

Zamówienia złożone za pośrednictwem zespołu handlowego na adres zamowienia@led-europe.pl podlegają zmiennym terminom dostawy. Należy upewnić się, że przedstawiciel otrzymał wszystkie szczegóły dostawy za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie

Zwroty i wymiany

W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem obsługi klienta: magazyn@led-europe.pl. Z chęcią odpowiemy na pytania i wskażemy rozwiązanie.

Zespół Led Europe